شرکت بازرگانی آرپی سامانه (سهامی خاص) با بیش از 10 سال سابقه در صنعت در سال 1395 در بخش سرامیک فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به تجارب کسب شده از حضور سالیان متمادی در بخشها و حوزه های مختلف صنعت کاشی و سرامیک توسط موسس و مدیران این شرکت، از ابتدای راه اندازی، تلاش گردید تا حضور شرکت در این صنعت ، همراه با نوآوری در ارائه خدمات و ارتقاء علمی و ایجاد اطمینان متقابل باشد .

شرکت آرپی سامانه در ابتدا با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت SILPO TURCOLOR که تنها تولید کننده جوهر ماشین های چاپ دیجیتال در ترکیه است  ، آغاز بکار نمود . در این راستا ، ضمن تلاش برای معرفی محصول کیفی خود بر مبنای مستندات و گواهینامه های تاییدی مختلف و تست های بعمل آمده ، با ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه چاپ دیجیتال ،  شرکت در سمینارها و کنگره ها و ارائه مقالات در این حوزه ، به هدف خود در جهت ارتقاء سطح عملی این صنعت ، در کنار رسالت بازرگانی خود مبتنی بر ایجاد فضای اطمینان ، کوشیده و خواهد کوشید .

در حوزه ماشین الات صنعت کاشی و سرامیک و قطعات یدکی نیز با اخذ نمایندگی انحصاری شرکتهای بنام و معتبری همانند:

TECNEMA  ایتالیا - EMACER   ایتالیا - ITALDIAMANT  ایتالیا - SERATEK ترکیه - ERRECE اسپانیا   - SINO FILTTER PRESS  وTBT چین ،آماده ارئه خدمات و مشاوره های مقتضی در این خصوص است .

شرکت آرپی سامانه فعالیت خود را برای ایفای نقش کلیدی بعنوان یکی از دروازه های حرفه ای و رسمی ارایه  محصولات کاشی و  سرامیک آغاز کرده است.

شرکت آرپی سامانه حداکثر تلاش خود را مصروف بر این واقعیت داشته است ، که همواره بسیار فراتر از یک شرکت صرفا" بازرگانی ، بلکه  عنوان یک همراه و مشاور همیشگی مشتریان خود ، ظاهر شود.

 

 

  Designed by Golmohammadi.milad@ymail.com  - کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آرپی سامانه می باشد